LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në krye të fushatës në Tiranë/ Deputeti i PS prej 8 ditësh me Covid

24 Nëntor 2020, 12:52, Aktualitet CNA
Në krye të fushatës në Tiranë/ Deputeti i PS prej 8

Deputeti i PS, Ervin Bushati prej 8 ditësh rezulton i prekur nga COVID-19, Bushati ka postuar sot një foto në rrjetet sociale ku na tregon se falë kujdesej së mjekëve dhe trajtimit të duhur mjekësor tashmë ndihet shumë mirë.

Kujtojmë që gjatë ditëve të fundit, Bushati ka qenë në krye të fushatës zgjedhore në Tiranë, ku ka zhvilluar një sërë takimesh me qytetarët e kryeqytetit.

?Dita 8

Mirënjohje për mjekët TANË: Sakrificën dhe Punën e palodhur në këto ditë të vështira Fatmirësisht pas trajtimit ndjehem shumë mirë.Besimplotë

Respekt; Mirënjohje. Sot për mjekët tanë Ata të cilët ndodhen në çdo orë e minutë në vijën e parë të zjarrit në këtë Luftë. U uroj shërim të shpejtë të gjithë atyre që po përballen me këtë virus të pabesë!

#Bashkëdojadalim #Ekip #ErvinBushati #Bashkë #PSTiranë #Energji #PS2021 #Aktiv #Repeat74 #Fitore #KokenLart”, shkruan Bushati.

Lajmet e fundit nga