LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Ç’punë kemi ne me vaksinën”/ Manjani ironizon: Po na trajtojnë si tufë

24 Nëntor 2020, 09:09, Aktualitet CNA
“Ç’punë kemi ne me vaksinën”/ Manjani

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka dalë me një reagim ironik për situatën e pandemisë së koronavirusit në vendin tonë.

Përmes një postimi në rrjetin social, Manjani shkruan se ne s?kemi përse e duam vaksinën, pasi po na trajtojnë si tufë dhe shpëtimin e presim tek imuniteti i tufës.

?Ç?punë kemi në me vaksinën! Si tufë po na trajtojnë, ndaj presim shpëtimin tek imuniteti i tufës…?, shkruan Manjani./CNA.al.

Lajmet e fundit nga