LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkarkimi i Arben Frashërit/ Revoltohet Klodiana Lala: Turp t’iu vijë

2 Tetor 2020, 12:38, Aktualitet CNA
Shkarkimi i Arben Frashërit/ Revoltohet Klodiana Lala: Turp t’iu

Gazetarja Klodiana Lala ka reaguar ashpër në lidhje me vendimin e Komisionit të Jashtëm të Vlerësimit, i cili shkarkoi nga detyra Arben Frashërin. Ky i fundit mbante pozicionin Drejtor i Drejtorisë Rajonale Fier ? Berat, në Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme.

Në një postim në rrjetet sociale, Lala e cilëson të turpshëm procesin e Vettingut në Polici, ndërsa risjell në vëmendje edhe rastin e Artan Shkëmbit, i cili akuzohet se dekonspiroi operacionet e OFL-së.

?E shkarkuat Arben Frasherin? Turp tju vije. Tani jepini dekorate Artan Shkembit.

Here tjeter nuk ua con materialet trafikanteve me encro apo crypto, por udheton drejt Gjermanise, ua dorezon personalisht. Vettingashe letyra…?-shkruan gazetarja Klodiana Lala.

Lajmet e fundit nga