LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E vetmja PPP e pranueshme është…”/ Tritan Kalo mesazh të fortë kolegëve?

1 Tetor 2020, 06:41, Aktualitet CNA
“E vetmja PPP e pranueshme është…”/ Tritan Kalo

Mjeku i njohur infeksionist, professor Tritan Kalo thekson se e vetmja PPP e pranueshme është puna, përkushtimi dhe profesionalizmi.

Në një postim në rrjetet sociale, duket se ai i drejton edhe një mesazh të fortë kolegëve, ndërsa thekson se për çdo matelbardhë, kjo ?PPP? duhet të mbetet e tillë, për sa kohë që merr frymë.

 ?E vetmja PPP e pranueshme pa asnjë drojë e jetës sime ishte dhe mbetet: Punë, Përkushtim dhe Profesionalizëm kudo dhe në çdo moment?MANTELBARDHI duhet të mbetet i tillë për sa kohë që ai frymon?.?Ad astra per aspera? ? shprehet Latini?.?, shkruan profesor Kalo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga