LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Stop” sjell pamje të skandalit/ Veprime të turpshme mes fëmijëve në një institucion arsimor

29 Shtator 2020, 11:05, Aktualitet CNA
“Stop” sjell pamje të skandalit/ Veprime të turpshme mes

Veprime të turpshme mes fëmijëve në një institucion arsimor privat.

Emisioni ?Stop? sjell sonte në mbrëmje pamje të një skandali në një aktivitet privat biznesi, që përmbledh cerdhe, kopsht dhe aktivitet pas shkolle. Nga pamjet duket, se fëmijët janë lënë pa kontroll, duke rrezikuar, që vec akteve të turpshme, të bien pre e lojrave të papërshtatshme dhe dhunës mes tyre. Por në gjithë këtë situatë, askush nga menaxhimi i institucionit, nuk merr përsipër fajin, madje drejtuesit deklarojnë, se fëmijë të tillë, prishin imazhin e qendrës.

Për më shumë rreth këtij skandali, do të mund të mësoni në emisionin e sotëm ?Stop? në TV Klan, në orën 20.10./ CNA.al

Lajmet e fundit nga