LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Stuhi ne Tirane

26 Shtator 2020, 00:03, Aktualitet CNA

Rreshje te forta shiu dhe ere kane pushtuar pas mesnate Tiranen.

Shikoni videot pa koment

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=423234311990114&id=444048512310948

Lajmet e fundit nga