LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tayna e thotë publikisht/ "Kam fobi nga martesa"

12 Gusht 2020, 20:56, Lifestyle CNA
Tayna e thotë publikisht/ "Kam fobi nga martesa"

Tayna është një ndër këngëtaret më në zë dhe më të përfolura nga mediat rozë.

Reperja shqiptare njihet për natyrën provokuese ndërsa është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka ardhur për publikun shumë ndryshe. Tayna shfaqet e veshur me një fustan te kuq të gjate ndërsa flokët i ka të lëshuara. Në një video në Instastory ajo shihet duke vrapuar.

Një mikeshë e saj ka publikuar videon dhe thotë se Tayna ka frikë se mos e martojnë, ndërsa këngëtarja e ka ripublikuar dhe deklaron: “Fobi më të madhe s’kam”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga