LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Besa Shahini njoftim për maturantët/ Nga nesër jepen leksione në RTSH

15 Mars 2020, 14:54, Aktualitet CNA
Besa Shahini njoftim për maturantët/ Nga nesër jepen leksione

Ministrja e Arsimit Besa Shahini, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka njoftuar maturantët se duke filluar nga nesër do të marrin leksione në RTSH.

Shahini deklaron se duke filluar nga e hëna në të premten në orën 13:30- 14:30 do të jepen leksione matematike, biologjie dhe kimie.

?Për maturantët: Duke filluar nga nesër, çdo ditë, nga e hëna në të premten, ora 13:30-14:30, në programin RTSH Shkollë do të ketë një hapësirë të dedikuar vetëm për ju nga Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, me leksione të lëndëve matematikë, biologji dhe kimi, në RTSH-1?, shkruan ministrja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga