LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas kthimit në Shqipëri/ Aurela Gaçe merr vendimin drastik

14 Mars 2020, 08:28, Aktualitet CNA
Pas kthimit në Shqipëri/ Aurela Gaçe merr vendimin drastik

Edhe këngëtarja e njohur shqipotare, Aurela Gaçe ka vendosur të vetëkarantonohet, një masë kjo kundër përhapjes së koronavirusit.

Në një postim në rrjetet sociale, Aurela Gaçe bën të ditur se ka qënë në SHBA dhe është e detyruar të udhëtojë.

Këngëtarja shihet në një foto së bashku me kolegët e saj dhe shprehet se pas kthimit në Shqipëri do të vetëkarantinohen.

?Grupi po kthehet ( jemi akoma me shume, por s?jane ne foto). Ne jemi ne USA e fatkeqesisht na duhet te udhetojme ne keto momente ,mbasi shtyme tour-in e koncerteve per nje kohe me te mire per te gjithe.

Ne, jemi prinder femijesh e kemi prinderit tane qe na presin. Por, per te miren tone e te familjeve tona, secili nga ne do te vete izolohet brenda per 14 dite, larg familjareve tane. Sigurisht do ti nenshtrohemi gjithe kontrrolleve te mundshme nga shteti.

Kjo behet sepse ne duam femijet e prinderit tane, sigurisht edhe veten. Do t?ja dalim .

( keto maska na u ndodhen, se ishin boshatisur raftet)?, shkruan këngëtarja.

Lajmet e fundit nga