LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Ylli Ndroqi merr masat/ Katër badigardë muskulozë "e mbrojnë" nga koronavirusi

14 Mars 2020, 20:27, Aktualitet CNA
Video-Ylli Ndroqi merr masat/ Katër badigardë muskulozë "e

Koronavirusi ka frikësuar shqiptarët në masë, por duket se disa persona zgjedhin mënyra të tjera për tu mbrojtur.

Kryeministri kërkoi që qytetarët të mbajnë sa më shumë higjenë dhe pastërti, por pronari i Yldon Media Group Ylli Ndroqi ka shtuar badigardët.

Ylli Ndroqi ka publikuar në rrjetet sociale një video ku shihet duke u kthyer nga Korça për në Tiranë, ndërsa ka ndaluar buzë liqenit të Pogradecit.

Jashtë dy makinave të tij shihen 4 badigardë të veshur me maska dhe doreza, ndërsa qëndrojnë në këmbë për të mbrojtur pronarin e tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga