LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Nuk i bindem plehrës"/ Aktori Liçaj refuzon të vetëkarantinohet

15 Mars 2020, 14:07, Aktualitet CNA
"Nuk i bindem plehrës"/ Aktori Liçaj refuzon të

Aktori i njohur Neritan Liçaj ka refuzuar të vetëkarantinohet siç ka urdhëruar qeveria, për të parandaluar përhapjen e mëtejshme të koronavirusit.

Liçaj e quan kryeministrin Edi Rama thithës të plehrave, ndërsa pretendon se ky është urdhër për arrest shtëpie dhe jo për vetëkarantinim.

“Nuk është karantinim, është arrest shtëpie që e ka vënë thithësi i pluhrave i tmerruar nga 2 Marsi. Dhe ju prisni që unë ti bindem plehrës?”, shkruan aktori në një postim në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga