LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta harron tërmetin/ Kthehet në Durrës si tifoz

14 Dhjetor 2019, 16:36, Politikë CNA
Meta harron tërmetin/ Kthehet në Durrës si tifoz

Presidenti Ilir Meta është zhvendosur këtë të shtunë në Durrës, jo për të inspektuar situatën post-tërmet, por si tifoz.

Meta nuk e ka mbajtur sekret afeksionin e tij për skuadrën skoceze Sëlltik. Ai ka shpërndarë  në rrjetet sociale një video, ku i përshëndet futbollistët për fitoren e tyre dhe mbi të gjitha, për kualifikimin në Europa Leage.

I veshur me ngjyrat e ekipit të zemrës, bashkangjitur videos Meta shkruan: Nga bregdeti i Durrësit dua t’ju uroj sot edhe njëherë të gjithë tifozëve të celticfc për fitoren e BetfredCupFinal, si dhe për kualifikimin për në fazën tjetër të Europa League. Hail Hail!

From the seaside of Durres I would like once again to congratulate all @CelticFC? fans on the victory of #BetfredCupFinal, as well as on qualifying for the next round of Europa League. Hail Hail! ?? pic.twitter.com/9NpPXQyUJn

— Ilir Meta (@ilirmetazyrtar) December 14, 2019

Lajmet e fundit nga