LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot është një “bombë” e vërtetë/ Por ja si ka qenë Poni në fillimet e saj

27 Maj 2019, 18:15, Aktualitet CNA
Sot është një “bombë” e vërtetë/ Por

Poni është një nga këngëtaret më të dashura të muzikës popullore. Shpesh herë ajo ka qenë në fokus të mediave dhe e përfolur për ndërhyrjet estetike në pamjen e saj.

Nëse do të rikthehemi pas në fillimet e saj vihen re ndryshimet në pamje. Mbase ndërhyrjet janë të pakta por në krahasim me fillimet janë shumë të dukshme.

Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme dhe sigurisht gjykimi është në dorën tuaj.

Lajmet e fundit nga