LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ai e trajton si shërbëtore”/ Shkrimtari zbulon të vërtetat e çiftit mbretëror

27 Maj 2019, 17:03, Aktualitet CNA

Kate Midlleton dhe Princ William fillimet e lidhjes së tyre nuk i kanë patur të mira. Mediat shkruajnë se ka patur shumë spekullime dhe turbelenca gjatë kohës kur ata ishin të lidhur.

Së fundmi shkrimtari anglez  Andrew Morton i ka përforcuar këto lajme duke rrëfyer se Willaim në fillimet e lidhjes me Kate e injoronte atë dhe e trajtonte si një hiç. Shkrimtari ka treguar se William e konsideronte dhe trajtonte Kate si një shërbëtore.

Thuhet se kjo ka qenë dhe arsyeja që ata janë ndarë në vitin 2007. Megjithatë ndonëse kanë 8 vite bashkë dhe janë prindër të 3 fëmijëve sipas Andrew marrëdhënia mes tyre nuk ka qenë gjithmonë e qetë.

Sipas librit ?William and Catherine?, kur ata u ndanë në vitin 2007 shumë nga miqtë e tyre habitën me reagimin që bënë. Reagimi i shumicës prej tyre ka qenë: ?Faleminderit zotit që kjo lidhje mbaroi?.

 

Lajmet e fundit nga