LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U bë nënë disa javë më parë/ Këngëtarja publikon videon pak çaste para lindjes

27 Maj 2019, 16:10, Aktualitet CNA

Disa javë më parë këngëtarja Linda Halimi është bërë nënë e një vajze të cilën e quajti Kaimana. Ishte nga të paktat personazhe të famshme e cila e mbajti sekret shtatzëninë e saj deri në momentin e lindjes së saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një xhirim të shkurtër nga momentet para se Kaimana të vinte në jetë. E shtrirë në krevatin e lindjes, teksa qëndron në pritje të momentit të madh, këngëtraja shfaqet duke interpretuar këngën e Ariana Grande ?God is Woman?.

 

 

 

A post shared by ??LINDITA?? (@linditaworld) on

?Momenti i lindjes, dita kur e gjithë jeta ime ndryshoi përgjithmonë. Momentet para se Kaimana të bekonte jetën tonë me praninë e saj. Kjo është dita që përjetova frikën, ankthin, lumturinë, dashurinë më të madhe që ka njohur njerëzimi.

Isha padyshim në gjendje të tmerrshme në çdo aspekt, qoftë fizik apo emocional. U përpoqa që ta bëja momentin e fundit të shtatzënisë argëtues dhe kjo këngë e Arianës më dha një ndjesi krenarie dhe dinjteti që se kisha ndjerë më parë. Zoti është padyshim një femër. 1 mars 2019?,-shkruan Linda duke shpjeguar gjithçka shikoni në video.

Kjo është padyshim video më speciale që mund të keni parë nga mometet para ardhjes në jetë të një fëmije. Linda ka ditur si ta përballojë çdo gjë me energji pozitive.

 

 

 

A post shared by ??LINDITA?? (@linditaworld) on

Lajmet e fundit nga