LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë/ Vritet dhe hidhet në kanal shqiptari në Belgjikë

27 Maj 2019, 16:59, Aktualitet CNA

Një 40-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në një kanal në Vinderhoute, Lievegem të Belgjikës.

Sipas medias belge trupi i shqiptarit është gjetur nga kalimtarë të rastit të hënën e 20 Majit, dhe më pas janë lajmëruar autoritetet.

Hetimet treguan se kemi të bëjmë me vrasje. ?Ka shenja se ndaj viktimës është ushtruar dhunë?, citohet zyra e prokurorisë nga media blege.

Ndërsa hetimet vazhdojnë, ende nuk është bërë i ditur identiteti i viktimës dhe detaje të tjera nga hetimi./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga