LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Motrat Kardashian dhe dhëndri nuk i pëlqejnë të dashurin/ Kris reagon e ofenduar

27 Maj 2019, 17:29, Aktualitet CNA

Familja Kardashian është shumë e komentuar në të gjithë mediat e huaja duke filluar që nga kryetarja e familjes, Kris.

Mediat shkruajnë se motrat Karadashian nuk e pëlqejnë të dashurin e nënës së tyre, Corey Gamble. Një nga ata që e pranuan këtë fakt ishte reperi Kaney West i cili u shpreh se nuk i pëlqen fakti se që i dashuri i Kris Jenner është i rezervuar dhe asnjëri nuk ia njeh familjen.

Pas kësaj, kanë reaguar Kim Kardashian dhe motrat e saj në serinë e re të “KUWTK”.

“Kanye i dërgoi një mesazh Corey ku shkruante: Shiko, ne nuk të njohim ty. Ti nuk na ke prezantuar asnjë familjar tëndin. Dhe Kanye ka të drejtë, sepse të gjithë ndihemi ashtu. Por Kanye ishte i pari që e tha këtë?, tha Kim. Menjëherë i dolën në mbrojtje motrat Khloe dhe Kourtney, të cilat janë të sigurta se Kanye po përpiqet të kujdeset për to.

Pas ndarjes nga Bruce, Kris u lidh me Corey dhe ata kanë plot 5 vite bashkë. Megjithatë reagimi i vajzave dhe dhëndrit e kanë ofenduar nënën. “Asnjëherë sdo ta ofendoja një person në këtë mënyrë. E aq më tepër në 6 të mëngjesit”, tha ajo para se të dilte nga shtëpia.

Lajmet e fundit nga