LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas videos intime i dalin dhe fotot hot/ Reperja e famshme “kryqëzohet” nga ndjekësit

27 Maj 2019, 17:45, Aktualitet CNA

Një nga reperet më të famshme në botë Iggy Azalea është përfshirë shumë herë në skandale.

Pas videos intime me partnerin, e cila bëri shumë zhurmë në mediat e huaja, së fundmi kanë dalë disa foto provokative që thuhen se janë të Iggy.

Të parët që kanë reaguar janë ndjekësit në Twitter të cilët ironizojnë dhe janë të acaruar me fotot që janë publikuar.

Megjithëse ka ende shumë pikëpyetje mbi vërtetësinë apo faktin nëse janë apo jo fotot e saj, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë nisur të komentojnë.

Deri tani nuk ka asnjë reagim nga vetë reperja, por pritet të ketë në ditët në vazhdim. Kjo nuk është hera e parë që Iggy Azalea sulmohet dhe akuzohet në këtë formë.

Lajmet e fundit nga