LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Ndryshe nga ç’do e festonim ne!/ Këngëtari shqiptar thyen vezën në kokë për ditëlindje

29 Shtator 2018, 20:30, Aktualitet CNA

Këngëtari i njohur shqiptar Mozzik feston sot ditëlindjen dhe mbush 23 vjeç. Fillimisht ai ka bërë një urim për veten e tij nëpërmjet një postimi në Instagram. Ai ka publikuar një foto porsa ka lindur së bashku me prindërit e tij dhe përbri saj shkruan:

?Sapo mbusha 23 vite !
Zoti im i madh të jam falenderues për çdo frymëmarrje deri sot,e çdo të mirë në jetë që zuri vend,e do vazhdoj kshtu inshallah edhe shumë vite tjera .
Faleminderit Familjës qe më dhanë ?kohë? e jo rrahje/dajak që ti bëj krenar me punën time .
Faleminderit Gruaja ime për dashurinë e respektin,e sinqeriterin ndaj meje,që çdo ditë e më shumë vetëm po rritet.
Shoqëri e dashur faleminderit për çdo të mirë që më afruat qfarë do që ka qenë..i?u jam falenderues.
Fansa..ndihem i fyer t?iu çuaj fansa sepse vërtetë keni krijuar një vend të madh në zemren time,vërtetë jeni me mua në çfarë do lloj situate , faleminderit .Gëzuar për mua!?

Por ai nuk e ka lënë me kaq, pasi më vonë i ka bërë një surprizë vetes së tij dhe jo nuk po flasim as për tortë as për fishekzjarre. Mozzik ka publikuar në Insta Story një video teksa i këndon vetes këngën e ditëlindjes dhe thyen vezë në kokë.

Lajmet e fundit nga