LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 26 shtator 2018

26 Shtator 2018, 06:34, Aktualitet CNA

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 26 shtator 2018:

?Gazeta Shqiptare? hapet me titullin ?Universiteti i Tiranës, ja fituesit e fazës së dytë?, ndërsa vijon me një tjetër titull ?Shkodër, pranga në zyrë drejtorit të Hipotekës?.

?Shekulli? hapet me titullin ?Ministri belg i Drejtësisë: Lufta politike vonoi arrestimin e Bajrit?, ndërsa vijon me një tjetër titull ?Komisioni Europian: Shqipëria të luftojë pastrimin e parave, të bëjë konfiskime?.

?Telegraf? hapet me titullin ?Greqia me kufirin detar vjen deri në Karaburun?, ndërsa vijon me një tjetër titull ?Shqipëria furnizuesi i tregut europian me kanabis?.

?Koha Jonë? hapet me titullin ?Oligarkët: Basha, jo më në pushtet?, ndërsa vijon me një tjetër titull ?Presdienti Meta dje në hapjen e sesionit të OKB, shoqeruar nga ministri Bushati dhe ambasadorja Kadare?.

?RD? hapet me titullin ?Antimafia, lufta me oligarkinë?, ndërsa vijon me një tjetër titull ?Ministri Belg: Bajraj me dy dënime, me 17,5 vite burg në Belgjikë?.

Lajmet e fundit nga