LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E pazakontë!/Celulari bie nga qielli, por ...! (Video)

15 Gusht 2017, 13:11, Aktualitet CNA

Një burrë amerikan ka qenë duke filmuar me Samsung Galaxy S5 nga dritarja e një aeroplani të vogël, teksa celulari i ka shpëtuar nga dora dhe ka nisur rënien në tokë.

Pas këtij momenti ka ndodhur e pazakonta, teksa aparati celular ka filmuar gjithçka pa pësuar asnjë dëmtim edhe pas rënies në tokë.

Pas disa sekondash regjistrim, ?smartphone? bie në tokë, ndërkohë që pamjet që kap gjatë kësaj kohe alternohen mes blusë së qiellit dhe të gjelbrës së tokës.

Videoja e postuar në Youtube ka shkaktuar debate të shumta mes komentuesve, shumica e të cilëve thonë se bëhet fjalë për një video që është bërë virale për të shitur celularë Samsung./CityNews

Lajmet e fundit nga