LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbuloni qytetin që ka 27 mijë prostituta/Seksi këtu është mjaft i lirë

15 Korrik 2017, 09:23, Kuriozitete CNA

Quhet Pataja dhe ndodhet në Tajlandë. Ai është konsideruar kryeqyteti i seksit.  Çdokush merr udhën në këtë vend me qëllimin e vetëm: seksin.

Mirëpo prostitucioni në këtë vend nuk është i ligjshëm dhe Policia ka nisur një aksion kundër këtij fenomeni të përhapur më shumë se kudo, shkruan Daily Star.

Mendohet se në Pataja janë së paku 27 mijë prostituta. Seksi është aq i lirë sa prostitutat më të mira kushtojnë vetëm 100 dollarë./CityNews

Lajmet e fundit nga