LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbukurimet e çantave, trendi i papritur i 2024-ës

4 Maj 2024, 17:00, Trending CNA

Zbukurimet e çantave, trendi i papritur i 2024-ës

Aktorja e paharrueshme Jane Birkin u bë e njohur në qarqet e modës për stilin e saj autentik parizian me çantën e saj Hermes Birkin, të cilat i kishte stolisur me rruaza dhe aksesorë të ndryshëm.

Çdo gjë që Birkin adoptoi kaloi automatikisht në trendet e Modës dhe ky detaj argëtues ka pushtuar sot platformat e internetit.

Në TikTok është krijuar trendi "Birkinfying Your Bag". Marrë shkas nga trendet, shtëpitë e modës kanë përshtatur disa aksesorë për të stolisur çantat.

Për më tepër, shihni fotot e mëposhtme./ CNA

Zbukurimet e çantave, trendi i papritur i 2024-ës

Zbukurimet e çantave, trendi i papritur i 2024-ës

Zbukurimet e çantave, trendi i papritur i 2024-ës

Zbukurimet e çantave, trendi i papritur i 2024-ës

Zbukurimet e çantave, trendi i papritur i 2024-ës

Zbukurimet e çantave, trendi i papritur i 2024-ës

Zbukurimet e çantave, trendi i papritur i 2024-ës

Zbukurimet e çantave, trendi i papritur i 2024-ës

Zbukurimet e çantave, trendi i papritur i 2024-ës

Lajmet e fundit nga