LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fustanet më të bukura pranverore/ Duhet t’i keni me patjetër në gardërobë

10 Mars 2024, 16:07, Trending CNA

Fustanet më të bukura pranverore/ Duhet t’i keni me

Me ardhjen e pranverës, çdokujt nga ne i duhet të ndërrojë gardërobën dhe në ditët e ngrohta nuk kanë si të mungojnë fustanet.

Tendencat këtë vit janë të shumta dhe mahnitëse. Por sot po sjellim vetëm disa modele që duhet t’i keni me patjetër në gardërobë.

Fustanet në trend do të jenë që nga ato me pika tek ato me lule, me pala, me kuadrate apo edhe me vija.

Për më tepër shihni modelet në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga