LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj/ Tendencat e palltove për sezonin vjeshtë-dimër

18 Tetor 2023, 19:32, Trending CNA

Nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj/ Tendencat e

Temperaturat kanë filluar të bien dhe është koha për tu veshur më trashë kur dilni nga shtëpia.

Një pallto e bukur është çelësi për veshjet më elegante të vjeshtës, prandaj konsiderohet ndoshta investimi më i rëndësishëm i vitit.

Për këtë arsye, po sjellim zgjedhjet më të mira të sezonit.

Pallto llogore

Nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj/ Tendencat e

Pavarësisht nëse është prej pambuku apo leshi, një pallto është një zgjedhje ideale që ju bënm të dukeni më mirë në veshjet tuaja të përditshme. Silueta e gjerë e bën të përshtatshme për t'u kombinuar me një pulovër me thurje.

Palltoja e zezë

Nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj/ Tendencat e

Asgjë nuk është më e përjetshme se një pallto e zezë elegante dhe e qepur mirë. 

Pallto pa krahë

Nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj/ Tendencat e

Palltot pa krahë janë tendenca më e fundit, të cilat janë rikthyer fuqishëm.

Pallto lëkure

Nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj/ Tendencat e

Lëkura është bërë me të vërtetë një element kryesor në veshje dhe opsionet e këtij sezoni shkojnë përtej xhaketës klasike. Një pallto lëkure me xhins është një kombinim perfekt.

Pallto oversize

Nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj/ Tendencat e

Një pallto oversize mund ta bëjë menjëherë një veshje më të sofistikuar. Shpatullat e gjëra dhe gjatësia e palltos japin një pamje dinamike me përpjekje minimale.

Xhaketa e puferit

Nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj/ Tendencat e

Trendi i puferit të dimrit nuk duket se do të dalë nga moda këtë sezon, ndaj nuk ka kohë më të mirë për të investuar në një xhaketë të tillë për t'ju mbajtur larg të ftohtit. Xhaketat me tegela janë të lezetshme dhe të rehatshme, pavarësisht nëse jeni duke bërë pazar në qytet ose duke shijuar një shëtitje./ CNA

Lajmet e fundit nga