LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trendi i vjeshtës/ 7 këmishat që nuk do t’i mungojnë garderobës suaj

29 Gusht 2023, 20:46, Trending CNA

Trendi i vjeshtës/ 7 këmishat që nuk do t’i mungojnë

Pushimet verore po mbarojnë dhe kthimi në zyra do të na bëjë të mendojnë se si duhet të vishemi.

Këmisha është përgjigja më e mirë. Një veshje që mbetet gjithmonë në trend dhe që pritet të jetë sërish zgjedhje e parë.

Këmishat që do të jenë “on top” cilësohen ato me vija, pika apo ato me qëndisje.

Stili i rrugës jep hapësirë që këmishat të vishen vetëm si fustan, por edhe në kombinim me pantallona, pantallona të shkurtra bermude dhe funde.

Pantallonat serioze të zyrës do t'i kombinojmë me këmishat me vija. Pantallonat e shkurtra dhe pantallonat e shkurtra cargo do t’i kombinojmë me këmisha mëndafshi oversize për të krijuar kontrastet më interesante, ndërsa me xhinset këmishat me qëndisje apo ato me pika.

Për t’u dukur më sensuale, do të zgjedhim këmishat e shkurtra që të lënë pak barkun jashtë ose ato oversized si fustane me taka dhe aksesorë mbresëlënës./ CNA

Trendi i vjeshtës/ 7 këmishat që nuk do t’i mungojnë

Trendi i vjeshtës/ 7 këmishat që nuk do t’i mungojnë

Trendi i vjeshtës/ 7 këmishat që nuk do t’i mungojnë

Trendi i vjeshtës/ 7 këmishat që nuk do t’i mungojnë

Trendi i vjeshtës/ 7 këmishat që nuk do t’i mungojnë

Trendi i vjeshtës/ 7 këmishat që nuk do t’i mungojnë

Trendi i vjeshtës/ 7 këmishat që nuk do t’i mungojnë

Lajmet e fundit nga