LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

5 xhaketa për të pritur pranverën me stil

29 Shkurt 2024, 17:33, Trending CNA

5 xhaketa për të pritur pranverën me stil

Me afrimin e pranverës dhe rritjen e temperaturave, të gjithëve na duhet të ndërrojmë garderobën.

Sot po sjellim disa nga xheketat më në trend që mund të vishen me fustane dhe bluza, këmisha.

Xhaketat e lëkurës

5 xhaketa për të pritur pranverën me stil

Një xhaketë lëkure është një nga veshjet që mund të keni gjithmonë në gardërobën tuaj. Është perfekte dhe shkon po aq mirë me trikotazhet, sa dhe me një bluzë të thjeshtë të bardhë me xhinse ose një fustan.

Xhaketat oversize

5 xhaketa për të pritur pranverën me stil

Ato janë lehtësisht të kombinueshme pa mundim dhe të përshtatshme për çdo kohë të ditës. Në fund të fundit, nuk është rastësi që ato janë kryesore në çdo gardërobë. Këtë pranverë i veshim me funde saten apo bluza të bardha.

Xhaketat xhins

5 xhaketa për të pritur pranverën me stil

Xhaketat e xhinsit, me prerje klasike mund të kombinohet lehtësisht me xhins, por edhe me pantallona dhe funde.

Xhaketat tweed

5 xhaketa për të pritur pranverën me stil

Ato do të kenë gjithmonë një vend në gardërobën tuaj. Këtë sezon, ka një dizajn që i përshtatet lehtë, si ato me printime kafshësh deri te ato me shkëlqim dhe me kopësa.

Xhaketa sportive të holla

5 xhaketa për të pritur pranverën me stil

Jashtëzakonisht komode, ato janë më të përshtatshmet për kohën në ndërrimin e stinëve. Tregu ofron shumë stile të ndryshme nga një gamë e gjerë materialesh. Kërkoni atë që i përshtatet më së miri nevojave tuaja dhe mirëpritni në koleksionin tuaj./ CNA

Lajmet e fundit nga