LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Xhinset gri, trendi i pranverës/ Modelet që do të bëjnë “namin”

28 Janar 2024, 18:00, Trending CNA

Xhinset gri, trendi i pranverës/ Modelet që do të bëjnë

Nga mëngjesi në mbrëmje, xhinset janë elementet bazë që nuk i ndahemi kurrë, pavarësisht nëse shkojmë në punë, apo dalim për një mbrëmje.

Variacionet për pranverën 2024 janë të shumta, por nuanca xhins që dominon dhe që pritet t'i bashkohet trendit është grija.

Xhinset gri janë gjithashtu obsesioni i ri i stilistëve, të cilët, duke lënë pas për pak xhinset klasike blu, eksperimentuan me një nuancë të re dhe krijuan një trend që mund ta adaptojnë të gjithë.

Më poshtë po sjellim disa modele xhinsesh gri./ CNA

Lajmet e fundit nga