LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shallet më të kërkuar/ Dizajne komode dhe plot stil për dimër

28 Nëntor 2023, 22:27, Trending CNA

Shallet më të kërkuar/ Dizajne komode dhe plot stil për

Shallet janë aksesori më i domosdoshëm i garderobës dimërore. Kur temperaturat fillojnë të bien, janë një nga artikujt e parë që na duhen për stilin e përditshëm.

Me Krishtlindjet në prag, stilistët na japin këshilla për shallet më elegante, nga ato të mëdhenjtë e të gjatët, deri te shallet e vegjël dhe të thurur.

Tendencat e sezonit fokusohen tek komoditeti, por edhe tek eleganca, ndërsa vëmendja është drejtuar te dizajnet m që dominojnë pasarelat e shtëpive të modës.

Shallet më në trend janë ato të Saint Laurent që shfaqën në Paris apo ato si batanije me stampa e kuadrate dhe në ngjyrë të zezë.

Së fundmi “Vogue” ka listuar disa nga dizajnet e shalleve që ju ofrojnë komoditet dhe gjithashtu ju bëjnë të shkëlqeni në çdo dalje tuajën./ CNA

Shallet më të kërkuar/ Dizajne komode dhe plot stil për

Shallet më të kërkuar/ Dizajne komode dhe plot stil për

Shallet më të kërkuar/ Dizajne komode dhe plot stil për

Shallet më të kërkuar/ Dizajne komode dhe plot stil për

Shallet më të kërkuar/ Dizajne komode dhe plot stil për

Lajmet e fundit nga