LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hailey Bieber nis trendin/ Bikinit që pritet të dominojnë verën

19 Mars 2024, 18:00, Trending CNA

Hailey Bieber nis trendin/ Bikinit që pritet të dominojnë

Mund të jetë ende herët për sezonin veror, por kjo nuk e ndali Hailey Bieber të nisë trendin e rrobave të banjës.

Ajo është shfaqur në një destinacion ekzotik duke shijuar rrezet e diellit me bikini.

Rrobat e banjës së Hailey Bieber janë të kuqe, një ngjyrë e flaktë që me gjasë do mbizotërojë verën.

Ajo mbante një kapele kauboj dhe syze të kuqe.

Epo mesa duket ka ardhur momenti që të apasionuarat pas modës të mbajnë shënime për trendet e rrobave të banjës të stinës së verës./ CNA

Hailey Bieber nis trendin/ Bikinit që pritet të dominojnë

Hailey Bieber nis trendin/ Bikinit që pritet të dominojnë

Hailey Bieber nis trendin/ Bikinit që pritet të dominojnë

Hailey Bieber nis trendin/ Bikinit që pritet të dominojnë

Lajmet e fundit nga