LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Varësja në formë rripi për "vajzat e këqija"/ Çmimi marramendës

27 Mars 2024, 13:27, Trending CNA

Varësja në formë rripi për "vajzat e këqija"/

Ndër tendencat e bizhuterive për pranverë-verë 2024, ai që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë stilitësve është pikërisht varësja në formën e një rripi.

Kjo tendencë u përshtatet më së shumti “vajzave të këqija”, të cilat mund ta kombinojnë xhevahirin me një veshje të stilit pak të egër të viteve ’80.

Varësja në formë rripi për "vajzat e këqija"/

Varësja në formë rripi për "vajzat e këqija"/

Ky gjerdan është një nga aksesorët praktikë, ku stolitë shndërrohen në elemente stili dhe mund të vijnë edhe në variantin e orëve nga marka të njohura si “Place Vendôme”, “Cartier”, “Pharrell Williams”.

Varësja, në veçanti, çlirohet nga funksioni parësor dhe bëhet objekt “hetimi” për dizajnerët.

Anne Hathaway, e fotografuar duke ndjekur një lojë basketbolli në Atlanta, Georgia, ka shkëlqyer.

Transformimi i objekteve të përditshme në stoli të çmuara është një sfidë e guximshme e filluar nga maison francez në vitet 1980./ CNA

Lajmet e fundit nga