LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Reshje shiu në zonat malore/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

23 Mars 2024, 08:24, Sociale CNA
Reshje shiu në zonat malore/ Parashikimi i motit për ditën e
Foto ilustruese

Për fundjavën që presim përpara vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike kryesisht të paqëndrueshme si rezultat i masave ajrore të lagështa me origjinë veriperëndimore.

Moti për ditën e shtunë parashikohet me kthjellime e alternime vranësirash kalimtare hera-herës deri të dendura, të cilat kryesisht në relievet malore do të shoqërohen me reshje shiu të dobëta dhe afatshkurtra./CNA 

Reshje shiu në zonat malore/ Parashikimi i motit për ditën e

Lajmet e fundit nga