LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kthjellime dhe vranësira/ Si parashikohet moti për ditën e sotme

21 Mars 2024, 07:06, Sociale CNA

Kthjellime dhe vranësira/ Si parashikohet moti për ditën e sotme

Këtë të enjte moti parashikohet me kthjellime, por edhe alternime vranësirash kalimtare.

Sipas meteorologëve, nuk priten reshje shiu.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 8 / 15 °C;

në vendet e ulëta: 5 / 17 °C;

në vendet malore: 1 / 13 °C./ CNA

Lajmet e fundit nga