LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Reshje të pakta/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

15 Mars 2024, 07:24, Sociale CNA
Reshje të pakta/ Parashikimi i motit për ditën e sotme
Foto ilustruese

Ditën e sotme në vendin tonë priten reshje, në përgjithësi të dobëta në të gjitha qarqet. 

Moti parashikohet me kthjellime dhe alternime vranësirash të pakta deri mesatare.

Ndërkohë, era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 8 / 15 °C, në vendet e ulëta: 6 / 16 °C, në vendet malore: 1 / 12 °C./CNA 

Lajmet e fundit nga