LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjedhjet për kryetar bashkie/ PS mbledh kryesinë për emrat e kandidatëve

27 Shtator 2022, 11:37, Politikë CNA

Zgjedhjet për kryetar bashkie/ PS mbledh kryesinë për emrat e

Kryesia e Partisë Socialiste mblidhet sot për të diskutuar për zgjedhjet vendore.

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë Kryesinë në selinë rozë, në orën 18:00.

Ndërkohë, priten me interes emrat e kandidatëve për Bashkitë Shkodër, Vlorë apo dhe bashki ku kërkojnë rikonfirmimin si në Korçë, Kukës, Fier, Lezhë apo Durrës./CNA.al

Lajmet e fundit nga