LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Yuri Kim thërret në takim Gjonajn dhe Tabakun/ Zbulohet tema e diskutimit

27 Shtator 2022, 11:34, Politikë CNA
Yuri Kim thërret në takim Gjonajn dhe Tabakun/ Zbulohet tema e
Etilda Gjonaj, Yuri Kim dhe Jorida Tabaku

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim, ka thirrur sot në një takim deputeten e Partisë Socialiste, Etilda Gjonaj, dhe deputeten e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku.

Qëllim i këtij takimi mësohet të jetë çështja e integrimit të Shqipërisë në BE.

Takimi do të mbahet në Kryesinë e Kuvendit, në orën 16:00.

Ndërkohë, kujtojmë se Gjonaj dhe Tabaku janë drejtueset e Komisionit Parlamentar për Integrimin Europian./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga