LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta, në krah të Belind Këlliçit/ “Kandidaturë gjithëpërfshirëse“

28 Mars 2023, 12:05, Politikë CNA
Meta, në krah të Belind Këlliçit/ “Kandidaturë
Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, në një konferencë për mediat, ka shprehur përkrahjen e tij ndaj kandidatit të opozitës për Tiranën, Belind Këlliçi.

Meta thekson se Këlliçin e shohin si shpresë dhe sipas tij është një kandidaturë gjithëpërfshirëse.

“Kandidaturën e Belind Këlliçit për Tiranën e shohin si shpresën e tyre, e shoh si kandidaturë gjithëpërfsahirëse”, është shprehur Meta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga