LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjedhjet e 14 majit/ Deputeti: Jam i bindur se Këlliçi e fiton garën

28 Mars 2023, 08:18, Politikë CNA
Zgjedhjet e 14 majit/ Deputeti: Jam i bindur se Këlliçi e fiton
Deputeti i PD-së, Agron Shehaj

Deputeti i PD-së, Agron Shehaj, është shprehur i bindur se Belind Këlliçi do të fitojë në zgjedhjet e 14 majit.

Sipas Shehajt, ai ka treguar vizionin dhe programin e tij dhe ka qenë gjatë gjithë kohës në terren ndaj është optimist për fitoren e tij.

“Kandidati i PD-së po tregon vizionin e tij, programin e tij, ka disa muaj që po flet me demokratët, me qytetarët dhe jam i bindur dhe optimist se Belindi mund të fitojë dhe do fitojë, do jetë kryetari i bashkisë", u shpreh Shehaj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga