LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lorenc Vangjeli zbulon arsyen/ Pse politikanët po bërtasin kundër SPAK-ut

4 Tetor 2022, 22:45, Politikë CNA
Lorenc Vangjeli zbulon arsyen/ Pse politikanët po bërtasin kundër
Analisti Lorenc Vangjeli

Analisti Lorenc Vangjeli ka zbuluar arsyen se përse politikanët po kritikojnë SPAK-un, teksa i cilësoi ankesat e tyre si një lajm të mirë.

Vangjeli i lidhi kritikat e politikës me frikën, pasi theksoi se tashmë gjuetari është kthyer në pre dhe sipas tij kjo i tremb ata.

“Kur sheh që politikanët kanë ankesa për veprimtarinë e SPAK-ut ky është një lajm i mirë. Nëse sot ende nuk ka ndodhur nesër pritshmëritë për SPAK-un do të jenë të larta. Ka filluar të ndodhë që sot gjuetari të bëhet pre dhe të ketë frikë nga ajo që pritet të ndodhë”, theksoi analisti në emisionin “Log” të Endri Xhafos./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga