LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Akuzat ndaj Besart Xhaferrit/ Flet kreu i FRPD-së: Sulmet vijnë nga spekulantët e "Facebook"-ut

4 Tetor 2022, 19:35, Politikë CNA
Akuzat ndaj Besart Xhaferrit/ Flet kreu i FRPD-së: Sulmet vijnë nga
Kreu i FRPD-së, Besart Xhaferri

Zgjedhja e Besart Xhaferrit në krye të FRPD-së, ka sjellë shumë reagime në radhët e PD-së. Ka pasur shumë nga ata që e kanë akuzuar, Xhaferrin se ka manipuluar zgjedhjet.

Në lidhje me këtë, kreu i FRPD-së, ka reaguar duke thënë se ka qenë i shigjetuar nga disa rryma brenda dhe jashtë partisë.

Sipas Xhaferrit, sulmet janë me emër dhe mbiemër, spekulantë në "Facebook".

Unë kam qenë i shigjetuar nga disa rryma brenda partisë, por kjo nuk përbën asnjë problem për mua.

Kam patur një sulm nga disa faktorë brenda partisë dhe jashtë partisë.Sulmet janë me emër dhe mbiemër spektulantë të FB”, tha Besart Xhaferri./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga