LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Pas akuzave e sulmeve ndaj Berishës/ Demokrati i vë kryq Kokalarit

4 Tetor 2022, 15:33, Politikë CNA

Foto-Pas akuzave e sulmeve ndaj Berishës/ Demokrati i vë kryq

Ded Prenga, anëtar i PD-së, një mbështetës i flaktë, ka reaguar ashpër pas sulmit të Evi Kokalarit ndaj kreut të PD-së, Sali Berisha.

Jo me fjalë për duke i vënë një kryq fotos së saj, me të cilën është forografuar më herët, në kohën kur Kokalari vinte lart e poshtë dhe trumbetonte se e donte shumë Partinë Demokratike./CNA.al

Foto-Pas akuzave e sulmeve ndaj Berishës/ Demokrati i vë kryq

Lajmet e fundit nga