LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kulluri zbulon ‘misionin’ e Kokalarit/ Çfarë fshihet pas sulmeve ndaj Berishës dhe demokratëve

4 Tetor 2022, 18:23, Politikë CNA
Kulluri zbulon ‘misionin’ e Kokalarit/ Çfarë fshihet pas
Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri, ka reaguar pas sulmeve të aktivistes Evi Kokalari ndaj kryetarit të PD-së, Sali Berisha dhe disa eksponentëve të së djathtës.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Kulluri e cilëson Kokalarin si të blerë nga kryeministri Edi Rama, me qëllim që të sabotojë revolucionin e tetorit.

Sipas tij, Evi Kokalari ishte një gjarpër në gjirin e Partisë Demokratike.

“Të dashur demokratë! Rama do bëjë të pamundurën të blejë këdo brenda PD për të sabotuar revolucionin e tetorit! Ndaj shtrëngoni rradhët dhe ruani gadishmërinë!

Rregjimi i ka oret e numëruara!

Evi Kokalari ishte një gjarpër në gjirin tonë!”, ka ironizuar kulluri në postimin e tij./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga