LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta, në “delir” si Alibeaj/ 'Do të fitojmë zgjedhjet'

4 Tetor 2022, 21:12, Politikë CNA
Meta, në “delir” si Alibeaj/ 'Do të fitojmë
Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, njësoj si deputeti Enkelejd Alibeaj, shprehet se do të fitojë zgjedhjet vendore.

I ftuar në emisionin “A Show”, Meta tha se Partia e Lirisë ka si qëllim kryesor fitoren dhe ky do të jetë një sukses i padiskutueshëm.

 “Unë jam shumë për fitoren e opozitës, Partia e Lirisë ka qëllim kryesor fitoren.Ky është një sukses i padiskutueshëm. Përqëndrimi ynë do jetë në këshilla”, tha Meta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga