LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Gjykata e kapur nga Rama”/ Meta: Frikacaku do ta ketë opozitën fitimtare në zgjedhje

3 Mars 2023, 20:23, Politikë CNA

“Gjykata e kapur nga Rama”/ Meta: Frikacaku do ta ketë

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e ka cilësuar gjykatën si të kapur nga kyeministri Edi Rama pas vendimit të dhënë për vulën e Partisë Demokratike.

Nëpërmjet një reagimi ai i është kundërpërgjigjur kryeminstrit duke u shprehur se më 14 maj ai do ta ketë opozitën fitimatare përballë tij.

Akti i paralajmëruar i Edi Ramës përmes gjykatës së kapur nuk e ndryshon dot fatin e tij.

Edi Rama ky frikacak i tmerruar nga zgjedhjet do ta ketë opozitën fitimtare përballë tij në 14 maj shumë më të motivuar dhe shumë më të organizuar se kurrë më parë.

Fitorja nuk ndalet”, shkruan ai/ CNA.al

Lajmet e fundit nga