LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vula e PD-së/ Përfaqësuesit e ambasadës së SHBA, 8 orë në gjykatë

3 Mars 2023, 18:54, Politikë CNA

Vula e PD-së/ Përfaqësuesit e ambasadës së SHBA, 8

Përfaqësuesit e ambasadës së SHBA ndodhen prej 8 orësh në gjykatë.

Gazetarët kanë raportuar që në orën 11 se përfaqësuesit e ambasadës kanë shkuar në seancën gjyqësore dhe gjatë gjithë kohës kanë qenë aty.

Ndërkohë që prej 2 orësh e 30 minutash pritet vendimi.

Vijon…

Lajmet e fundit nga