LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Protestat nuk do të ndalen”/ Tedi Blushi: Të vendosur për mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve

3 Mars 2023, 14:46, Politikë CNA

“Protestat nuk do të ndalen”/ Tedi Blushi: Të vendosur

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi, është shprehur se protestat do të vazhdojnë deri në largimin e kryeministrit, Edi Rama.

Me anë të një postimi Blushi shkruan se shqiptarët do të marrin atë që meritojnë nga triumfi i ndryshimit të madh.

“Protestat dhe rezistenca e qytetarëve nuk do të ndalen deri në largimin përfundimtar të Edi Ramës!

Çdo ditë edhe më të vendosur në betejën tonë në mbrojtje të lirive dhe të drejtave të qytetarëve, të Kushtetutës, pluralizmit dhe demokracisë!

Së bashku deri në triumfin e plotë të Ndryshimit të Madh që shqiptarët duan dhe meritojnë!”, shkruan Blushi./CNA.al

“Protestat nuk do të ndalen”/ Tedi Blushi: Të vendosur

Lajmet e fundit nga