LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Audio-përgjimi për “21 janarin”/ Berisha flet me emra se kush duhet të shkojë në burg

3 Mars 2023, 14:19, Politikë CNA

Audio-përgjimi për “21 janarin”/ Berisha flet me emra se

Për kreun e PD-së, Sali Berisha, audio-përgjimin për 21 Janarin, është falsitet dhe mashtrim.

Kështu është shprehur Berisha, i pyetur nga gazetarët, pas përfundimit të protestës.

Sipas Berishës, Edi Rama, duhej të ishte në burg për 21 janarin.

“Edi Rama duhet të ishte në burg për 21 janarin. Nëse ne shpallim një audio-përgjim pa zë, është mashtrim. Ishte totalisht falsitet dhe kjo qe arsyeja. Është një vepër e Ardi Veliut”, ka thënë Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga