LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Balla prek në “plagë” Berishën/ I kujton humbjen në Tropojë

5 Qershor 2023, 12:09, Politikë CNA

Balla prek në “plagë” Berishën/ I kujton humbjen

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, e ka prekur në plagë ish-kryeministrin Sali Berisha, duke i  kujtuar humbjen e zgjedhjeve në Tropojë.

Balla i ka kërkuar që të largohet përfundimisht nga politika dhe parlamenti pasi nuk arriti do të merrte as votat e fshatit të tij.

Lajmet e fundit nga