LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dash Sula, me tone të ashpra ndaj qeverisë/ Kontrolloni drejtoritë tuaja

5 Qershor 2023, 11:08, Politikë CNA

Dash Sula, me tone të ashpra ndaj qeverisë/ Kontrolloni

Deputeti i opozitës, Dashnor Sula, ka hedhur akuza ndaj qeverisë duke thënë se korrupsioni në drejtoritë e ministrive është i madh.

Sula i është drejtuar me tone të ashpra duke kërkuar që të kontrollohen drejtoritë e ministrive përkatëse.

Shkoni kontrolli tenderët dhe nëpër drejtoritë tuaja.

Më shumë kohë kërkoni ju sesa ne. Ju jeni të kënaqur.

Bleni gjithçka, blini dhe një parti, jeni të vetëkënaqur dhe po na ktheni para viteve '90.

Jemi vendi më i plakur”, tha Sula./ CNA

Lajmet e fundit nga