LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta i vendosur pas zgjedhjeve: Luftojmë për lirinë e qytetarëve shqiptarë

3 Qershor 2023, 10:15, Politikë CNA
Meta i vendosur pas zgjedhjeve: Luftojmë për lirinë e

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta shprehet i vendosur se opozita do të luftojë për lirinë e qytetarëve shqiptarë.

Në një reagim në ‘Facebook’, Meta pohon se do të vazhdojë beteja për votën e lirë e deri te liria e pronave.

“Ne optimizmin s’kemi për ta humbur ndonjëherë sepse jemi këtu pikërisht sepse besojmë tek disa vlera dhe luftojmë për to. Dhe mbi të gjitha luftojmë për lirinë e qytetarëve shqiptarë, që është më e cënuar se asnjëherë tjetër, që nga liria për të zgjedhur e për të votuar që e panë të tërë e deri te liria e pronave që e shohim prapë këto ditë pas zgjedhjeve”, shkrua Meta./CNA.al

Lajmet e fundit nga